Čo všetko dnes dokáže bežecký pás? Budete sa čudovať

Chcete začať behať, ale cítite sa obmedzení rozmarmi počasia? Vezmite svoj tréningový osud do vlastných rúk! S bežeckým pásom si môžete zabehať, kedy budete chcieť, nech už sa vonku deje čokoľvek. Nie je ale pás ako pás - pozrite sa, čím Vás môžu bežecké trenažéry prekvapiť a možno nájdete práve ten, ktorý hľadáte.

Interaktívne prevedenie

Pokiaľ sa radi hráte s novými technologickými vychytávkami, rad inCondi je pre vás ako ušitá. Trenažéry s týmto označením sa totiž prepoja s fitness appkou na vašom mobile alebo tablete a otvoria vám tak ďalšie možnosti tréningu!

Okrem detailných záznamov jednotlivých cvičení máte tiež možnosť súťažiť s ostatnými, vydať sa na virtuálne trasy či pozorovať pri behu videa natočené inými fitness nadšencami. Nudiť sa tak pri tréningu rozhodne nebudete.

Kompatibilné aplikácie nájdete v popise jednotlivých modelov spolu s odkazmi na App Store a Google Play.

FitShow - iOS / Android

Aplikácia vyvinutá pre niekoľko druhov trenažérov, s ktorou si môžete viesť tréningový denník, sledovať pri behu simuláciu ubiehajúcej krajiny alebo sa pozrieť na cvičebné programy z YouTube.

Kinomáp - iOS / Android

V tejto aptke sa môžete tešiť na prednastavené trasy s videami, ktoré natočili iní používatelia. Na využitie aplikácie je potrebné predplatné, pri prvej inštalácii ale máte 14 dní zadarmo na vyskúšanie. Vaše tréningové dáta v Kinomapu je možné zdieľať s ďalšími populárnymi aplikáciami – tými najdôležitejšími sú asi Strava, Apple Health, Training Peaks a Runkeeper.

Zwift - iOS / Android

Zábavná aplikácia pre bežecké pásy a cyklotrenažérov. V podstate ide o fitness videohru, kde namiesto joysticku používate svoj trenažér! V aplikácii môžete navyše súťažiť a komunikovať s ostatnými užívateľmi a nájsť si tak tréningové parťáky, pokojne aj na druhom konci sveta! Ďalšou výhodou Zwiftu je, že sa dokáže prepojiť s ďalšími fitness aplikáciami, napríklad Garmin Connect, Apple Health, Fitbit alebo Nokia Health.

Chytré chudnutie

Všetky bežecké pásy vám poriadne zdvihnú tep, niektoré to ale dokážu doviesť k dokonalosti. Modely s takzvanou Heart Rate Control funkciou (HRC) totiž podľa vašej aktuálnej tepovej frekvencie menia rýchlosť a sklon bežeckej plochy tak, aby ste sa dostali do tej optimálnej tepovej zóny. A prečo sú tepové zóny také dôležité? Pretože práve v nich efektívne spaľujete prebytočné tuky. Pokiaľ s nimi teda chcete zatočiť, HRC funkcia je super výhodou!

Expert na multimédiá

Telo pracuje, zatiaľ čo myseľ odpočíva – aj tak môže vyzerať každodenný tréning. Jedna možnosť je pristaviť si pás priamo k televízii, tá druhá zaobstarať si stroj, ktorý podporuje prácu s médiami. Ukážkovým príkladom je inSPORTline inCondi T420i, na ktorom sa môžete pripojiť priamo k Netflixu, YouTube alebo Amazon Prime . Je tu aj apka priamo na Spotify a na dotykovom displeji môžete scrollovať Facebookom alebo surfovať po internete!

Chôdza je tiež šport

Ubrať tempo nie je na škodu, nie každý bežecký pás to ale vie. Výhodou pásov s nižšou rýchlosťou je to, že ich môžete používať aj keď sa práve zotavujete po zranení. Dobre sa s nimi pracuje aj starším užívateľom. Skvelou náhradou za každodennú prechádzku môže byť napríklad kompaktný chodiaci pás inSPORTline Tyrion, ktorý je navyše vybavený pohyblivými madlami – zapojíte tak aj ruky!

Stroje pre poriadnych borcov

Je jasné, že keď chce človek schudnúť, často nezačína práve na najnižšej váhe. V týchto prípadoch je dobré skontrolovať si maximálne zaťaženie jednotlivých modelov a hľadať tie, ktoré sú pripravené na poriadnu záťaž.

Trénujte kdekoľvek

Pásy so skladacím mechanizmom sú ľahké a ľahko ich v prípade potreby zožnete z cesty, takže nikde nebudú zbytočne prekážať. Preto sú ideálnym riešením do menších bytových priestorov, kde sa počíta každý centimeter. Niektoré modely, ako je napríklad inSPORTline T20i, sa ľahko zmestia aj pod posteľ!

Komfort zaručený

Aby ste sa mohli na tréning maximálne sústrediť, sú trenažéry inSPORTline vybavené modernými technológiami pre efektívny a pohodový tréning.

SILENT MOTION

Vďaka výkonným motorom s maximálne tichým chodom, vyšším chladiacim efektom a predĺženou životnosťou sme minimalizovali hlučnosť bežeckých pásov na minimum. Nič vás tak počas tréningu nebude rušiť.

SHOCK ABSORBING SYSTEM

Odpruženie bežeckej plochy pomocou špeciálnych silentblokov. Vďaka tejto technológii je beh na rozdiel od vonkajšieho tréningu šetrnejší pre vaše kĺby. Silentbloky tiež čiastočne odhlučňujú dopady nôh na pás a prispievajú tak aj k eliminácii hluku.

EASY FOLD SYSTEM

Rozloženie a zloženie pásu jedným pohybom! Jednoduchý a efektívny piestový mechanizmus zaistí okamžité zloženie aj rozloženie bežeckého pásu - zvládne to aj dieťa!

TOUCH & RUN

Snažíme sa, aby naše bežecké pásy ponúkali funkcie, ktoré zákazníci vyhľadávajú. Dôležité tlačidlá pre zmenu rýchlosti a sklonu sme preto umiestnili priamo do postranných madiel, aby boli vždy po ruke, a to doslova.

Moderné vychytávky, najnovšie technológie a konštrukcia prepracovaná do najmenšieho detailu - to je zárukou u každého bežeckého pásu inSPORTline !

Je článok užitočný?

95x páčilo sa

Je nám ľúto, že sa vám článok nepáčil:
Ďakujeme. Pridajte si do obľúbených:

Team inLIVE

Tím nadšencov, odborníkov a produktových špecialistov spoločnosti inSPORTline, ktorí svojim produktom nielen rozumejú, ale zároveň ich aj sami na vlastnej koži testujú a skúšajú, čo vydržia, pretože šport milujú a pretože chcú vedieť svojim zákazníkom poradiť a odporučiť im ten najvhodnejší produkt podľa ich potrieb a svojich vlastných skúseností.Súvisiace články