Nové e-biky Crussis prichádzajú do sezóny 2022 v plnej sile!

Obľúbené elektrobicykle Crussis sú späť a navyše v rekordnom počte! Tešte sa na výkonné motory, vylepšené osadenie a samozrejme aj už tradičné super farebné designy. Aj keď tentoraz si na svoje prídu aj zástancovia decentnejších jednofarebných variantov. Poďte sa pozrieť, stojí to za to!

To najlepšie hneď zo štartu

Hviezdou celej série je nabúchaný rad horských bicyklov s označením 11 , ktorý sa pýši najvýkonnejším motorom BOSCH Performance CX a tou najsilnejšou batériou od tej istej značky. Nájdete v nej 27,5" a 29" horáky v prevedení pre mužov aj ženy, rovnako tak ako jediný celoodpružený Crussis bicykel e-Full 11.7. U všetkých modelov tohto radu boli navyše novo implementované štvorpiestkové brzdy SRAM Guide T.  Ak hľadáte maximálny výkon a exkluzívne osadenie, je jedenástka vaše číslo.

Horské bicykle ako jasný favorit

U jedenástich to ale ešte len začína! Horské bicykle môžete vyberať ešte z ďalších piatich produktových radov a nie je sa čomu diviť - na MTB bicykloch sa výborne jazdia na ceste aj v teréne a stali sa tak obľúbenou voľbou väčšiny cyklistov.

O pohon sa postará buď svižný taliansky motor OLI Sport, spoľahlivý Bafang MaxDrive alebo o niečo výkonnejší Bafang M500, všetky umiestnené v strede kolesa as plne integrovanou batériou Samsung alebo Panasonic. Batérie sa líšia v závislosti od kapacity, takže si môžete vybrať model podľa svojho priemerného dojazdu alebo prostého predpokladu o tom, kam najďalej chcete dôjsť. Najvyššia dostupná kapacita batérie je 25 Ah, s ktorou dôjdete až neuveriteľných 200 km ďaleko!

TIP: Prečítajte si, čo je dobré pred kúpou elektrobicykla vedieť.

Deviaty a ôsmy rad ponúkajú o niečo vyšší výkon a vybranejšie komponenty, zatiaľ čo legendárna sedmička je stálicou čo sa všestrannosti týka. Séria kolies začínajúcich na číslo päť zase predstavuje lákavé ekonomické riešenie. A ak chcete na cesty vziať aj mladšie ročníky, určite vás nadchnú juniorské MTB bicykle, ktoré sa skrývajú pod označením číslo šesť.

 


Na trek a cross sa rozhodne nezabudlo

Ak vás ale lákajú ľahšie vychádzky, trekové a crossové bicykle tiež majú čo ponúknuť! Od základných jednotiek po špičkové krosové desiatky s BOSCH motorom si na svoje prídu rekreační cyklisti aj rýchlostní nadšenci. Krosových modelov je o niečo viac a nájdete tak medzi nimi aj prémiové modely s výkonnejšími motormi OLI Sport alebo Bafang M500. Trekové e-biky jazdia výhradne na Bafangu, na výber ale máte medzi zadným a stredovým pohonom. Všetky sú navyše vybavené blatníkmi, nosičom a stojanom .

Pohodová e-jazda na nákup aj na záhradu

Pomyselný pelotón zakončuje mestská klasika v podobe modelov e-City a e-Country so zníženým rámom a kompletným vybavením na jazdenie po meste, vrátane blatníkov a zadného nosiča . Tieto e-kolesá sú veľmi obľúbené najmä medzi seniorov, pretože ich v bez problémov dovezú na miesta, kam by sa inak možno ani nedostali. Sú ale tiež skvelým dopravným prostriedkom po meste, obzvlášť s nákupom alebo ľahšou batožinou. Väčšina týchto kolies je vybavená zadným Bafang motorom, nájdete tu ale aj zopár "vyšších" modelov so stredovým pohonom.

Farebné prevedenie pre všetkých

Elektrobicykle Crussis si našli svoje miesto v srdciach zákazníkov aj vďaka svojim originálnym žiarivým dizajnom a najnovší ročník v tejto tradícii jednoznačne pokračuje! Na rozdiel od predchádzajúcich rokov ale prináša oveľa širšiu ponuku jednofarebných variantov , hromadne označených názvom „ONE“ . Tieto elegantné metalické kúsky sú skvelé pre tých z vás, ktorí sa na krikľavé prevedenie veľmi necítia.

Crussis sa skrátka vo výrobe a inovácii kvalitných elektrobicyklov ženie stále dopredu! Všetky ich kolesá sú montované priamo v Českej republike za využitia značkových komponentov od svetoznámych výrobcov, ako sú SRAM, SHIMANO, BOSCH, ROCKSHOX, SR SUNTOUR, MAXXIS, SCHWALBE a ďalšie. Ak sa teda chystáte investovať do nového e-biku, v tejto vynikajúcej kolekcii určiť nájdete svojho favorita. Držíme palce!

Je článok užitočný?

-1x páčilo sa

Je nám ľúto, že sa vám článok nepáčil:
Ďakujeme. Pridajte si do obľúbených:

Team inLIVE

Tím nadšencov, odborníkov a produktových špecialistov spoločnosti inSPORTline, ktorí svojim produktom nielen rozumejú, ale zároveň ich aj sami na vlastnej koži testujú a skúšajú, čo vydržia, pretože šport milujú a pretože chcú vedieť svojim zákazníkom poradiť a odporučiť im ten najvhodnejší produkt podľa ich potrieb a svojich vlastných skúseností.Súvisiace články